reklamı kapat

POPÜLER

Aktif gürültü engellemeli Marshall kablosuz kulaklık
Aktif gürültü engellemeli Marshall kablosuz kulaklık
Aktif gürültü engellemeli Marshall kablosuz kulaklık

Aktif gürültü engellemeli Marshall kablosuz kulaklık

Kablosuz kulaklık pazarında aktif gürültü engelleme önem taşıyor. Marshall da Monitor II modeline bu yeteneği dahil ediyor.

Kablosuz kulaklık pazarındaki rekabette kullanıcıların dikkat ettiği özelliklerden biri de aktif gürültü önleme. Şehir hayatının gürültüsü içinde toplu taşıma araçlarında müzik deneyimini bir seviye yukarı çekmek isteyen kullanıcılar için özellik olmazsa olmazların başında geliyor. Kulaklık modelleriyle kullanıcıların beğenisini kazanan Marshall da, Monitor II modeliyle aktif gürültü engelleme yeteneğini sunuyor. Kulaküstü tasarımla gelen model, deri yastıklarıyla konforlu bir kullanım sunmayı amaçlıyor. Aktif gürültü engellemeyi açıp kapatabileceğiniz kontrol tuşu, kulaklığın üzerine yerleştiriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz kulaklık Marshall Monitor II’nin diğer yetenekleri

Kontrol noktası olarak Marshall modellerinin klasik “kulp” tasarımı kullanılıyor. Müziği durdurmak, başlatmak ya da sesi ayarlamak buradan gerçekleşiyor. Model 40 mm dinamik sürücüler üzerine inşa ediliyor. Google Asistan desteği de sunan Monitor II, size bildirimlerinizi sesli olarak okuyabiliyor ya da telefonunuzu çıkarmadan soru sormayı mümkün kılıyor. Kulaklıkta aktif gürültü engelleme tuşu dışında bir de M tuşu yer alıyor. Sesli asistana bu tuş üzerinden ulaşılabiliyor. Aynı zamanda bu tuşa farklı görevler de atayabiliyorsunuz. Örneğin önceden belirlediğiniz üç farklı ekolayzer arasındaki değişimi de gerçekleştirebiliyorsunuz. USB C şarj girişiyle gelen model aktif gürültü engelleme özelliği açıkken 30 saate varan kablosuz dinleme deneyimi sunuyor. Aktif gürültü engellemeyi kapattığınızda bu süreyi 45 saate kadar çıkarmak mümkün oluyor. Aynı zamanda kulaklık 15 dakikalık şarjla 5 saate varan kullanım sunduğunu da kaydediyor.

Kablosuz kulaklık modeli 17 Mart’tan itibaren kullanıcılarla buluşacak. Yurt dışı fiyatı ise 319 dolar.

İlginizi çekebilir

Dünyanın en ince kablosuz kulaklığıyla tanışın