reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 65e

Uzun pil ömrüyle dikkat çeken aktif gürültü engellemeli kablosuz kulaklık

Yaklaşık iki yıl önce  tamamen kablosuz kulaklığı Elite Sport’u tanıtan Jabra, şimdi de yeni kablosuz kulaklığı Elite 65e’yi duyurdu. Aktif  gürültü engelleme özelliği sayesinde dinleyicilere keyifli bir müzik bir deneyimi sunan kulaklık uzun pil ömrüyle de dikkat çekiyor.

Tam şarj edildiğinde 8 saate varan kullanım imkanı sunan kulaklık gürültü engelleme özelliği kapalıyken 13 saate varan bir deneyim vadediyor. Siri, Alexa ve Google Asistan gibi dijital asistanlarla da uyumlu şekilde çalışabilen kulaklık Jabra Sound+ uygulamasına da destek veriyor. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar ekolayzır ve diğer ses ayarlarını değiştirebiliyor. HearThrough isimli bir özellik sayesinde kulaklık dışarıdaki sesleri duymaya da imkan tanıyor.   Bluetooth 5 bağlantı teknolojisine de destek veren kulaklığın müzik tutkunları tarafından tercih edilecek bir kulaklık olacağa benziyor.

Jabra’nın yeni kablosuz kulaklığı ne zaman satışa sunulacak?

Qualcomm QC5100 çipinin tercih edildiği kulaklık önümüzdeki ay piyasadaki yerini alacak. Kulaklığın satış fiyatı ise yurt dışında 199 dolar olacak.