reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 8 Active

56 saat pil ömrü sunan Jabra Elite 8 Active kablosuz kulaklık için indirim fırsatı [Mart 2024]

Geçtiğimiz yılın yaz aylarında tanıtılan Jabra Elite 8 Active kablosuz kulaklığın fiyatı geriledi. Ailenin en iddialı üyesi Elite 10’da olduğu gibi Elite 8 de aktif gürültü engelleme özelliğiyle geliyor.

Bu sayede arka plandaki gürültüleri engelleyebilen Jabra Elite 8 Active, iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Jabra Sound+ olarak adlandırılan uygulama sayesinde kullanıcılar sesleri diledikleri gibi özelleştirebiliyor. Kulaklık aynı zamanda uzun pil ömrüyle de göze çarpıyor. Kulaklığın pili yüzde 100 şarj edildiğinde cihaz 8 saate varan (ANC özelliği açıkken)  pil ömrü vadediyor. Cihazın pili şarj kutusuyla birlikte 56 saate kadar dayanabiliyor. Pek tabii bu süre aktif gürültü engelleme özelliği kapatıldığında ulaşılıyor. ANC özelliği açıldığında pil süresi 32 saate düşüyor. 1.5 metreye kadar suya karşı koruma sağlayan kulaklık askeri sınıfta dayanıklılık da sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 8 Active kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

Zorlu koşullara karşı dayanıklı olan kulaklıkta Dolby Audio özelliği de var.  Özellikle koşu yapmayı seven kullanıcılara hitap eden cihazın karamel, koyu gri ve lacivert olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor. Kulaklığın fiyatı 5.199 TL‘den 4.849 TL‘ye gerilemiş durumda. Kulaklık kredi kartlarıyla 12 aya varan taksit seçeneğiyle de satın alınabiliyor.

 

Jabra

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER