reklamı kapat

POPÜLER

Jabra Elite 8 Active

Jabra Elite 8 Active kablosuz kulaklık için yeni avantajlı fiyat [Mayıs 2024]

 - Güncelleme: 23 Mayıs 2024 18:16

Jabra Elite 8 Active kablosuz kulaklık için yeni bir indirim fırsatı açıklandı. Kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği yer alıyor. Üst düzey kablosuz kulaklık modellerinde karşılaştığımız bu özellik arka plandaki gürültüleri engelleyebiliyor.

Jabra Elite 8 Active, iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Jabra Sound+ olarak adlandırılan uygulama sayesinde kullanıcılar sesleri diledikleri gibi özelleştirebiliyor. Kulaklık aynı zamanda uzun pil ömrüyle de göze çarpıyor. Kulaklığın pili yüzde 100 şarj edildiğinde cihaz 8 saate varan (ANC özelliği açıkken) pil ömrü vadediyor. Cihazın pili şarj kutusuyla birlikte 56 saate kadar dayanabiliyor. Pek tabii bu süre aktif gürültü engelleme özelliği kapatıldığında ulaşılıyor. ANC özelliği açıldığında pil süresi 32 saate düşüyor. 1.5 metreye kadar suya karşı koruma sağlayan kulaklık askeri sınıfta dayanıklılık da sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jabra Elite 8 Active kablosuz kulaklık fiyat/performans odak arayanlara hitap ediyor

Zorlu koşullara karşı dayanıklı olan kulaklıkta Dolby Audio özelliği de var. Özellikle koşu yapmayı seven kullanıcılara hitap eden cihazın karamel, koyu gri ve lacivert olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor. Kulaklığın fiyatı 5.499 TL‘den 4.999 TL‘ye gerilemiş durumda. Kulaklık kredi kartlarıyla 9 aya varan taksit seçeneğiyle de satın alınabiliyor. Yeni kampanya haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

Jabra

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın