reklamı kapat

POPÜLER

Marshall

Marshall’dan hem göze hem de kulağa hitap eden kablosuz kulaklık

02 Nisan 2017

Amfileriyle müzik tutkunlarının gönüllerinde taht kuran Marshall, üst segment Monitor kulaklığının kablosuz sürümünü satışa sundu.

Görünüş açısından orijinal Marshall monitör kulaklığına oldukça benzeyen kulaklık kablolu kulaklığının görünümünü, hissini ve kontrolünü koruyor. 40 mm‘lik sürücülerin tercih edildiği kulaklık kablosuz iletişimi Bluetooth sayesinde sağlıyor. AptX desteği sayesinde Bluetooth akışında ses kalitesinin daha iyi olmasını sağlayan kulaklık Marshall’ın belirttiğine göre tam dolu pille 30 saate varan kablosuz müzik keyfi yaşatıyor. Marshall Monitor’de telefonlara gelen aramaları cevaplandırmak veya reddetmek mümkün.Kablosuz bağlantı haricinde 3.5 mm kulaklık bağlantısı sayesinde kablolu olarak da kullanılabilen kulaklık ergonomik tasarımı sayesinde konforlu bir müzik deneyimi vadediyor. Uzun saatler müzik dinlenildiğinde dahi sorun yaşatmayan kulaklığın aynı zamanda iyi bir gürültü yalıtımı sağladığı belirtiliyor. Kulaklık bunu bünyesinde barındırdığı iki adet pasif gürültü engellemeli mikrofon sayesinde gerçekleşiriyor. Bu mikrofonlar kullanıcıların görüşme yapabilmesine de imkan tanıyor.


Her yere kolayca taşınabilen kulaklığın gövdesinde ise alüminyum kullanılıyor. Taşıma çantasıyla birlikte gelen Marshall Monitör Bluetooth kulaklık yurt dışında 249 dolardan müzik tutkunlarının beğenisine sunulmuş durumda. Bluetotoh bağlantısına sahip olmayan modelin yurt dışındaki fiyatının 200 dolar olduğunu söyleyelim. Marshall Monitor Bluetooth’un Türkiye’deki satış fiyatı ise henüz bilinmiyor.

YORUMLAR