reklamı kapat

POPÜLER

OPPO akıllı saat

OPPO Watch akıllı saat ve göz alıcı ekranından önemli detaylar

OPPO Watch akıllı saat modeli hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Çok yakında karşımıza çıkacak model, özellikle ekranıyla ses getirecek.

Artık biliyorsunuz Apple Watch‘a oldukça benzeyen ancak akıllı telefonlar gibi kavisli kenarlara sahip olan OPPO Watch akıllı saat modeli, yayımlanan poster ile yeni bilgiler kazandı. Bu bilgilere göre modelin kavisli ekranı 1,91 inç boyutunda ve 326 PPI değerine sahip. DCI-P3 renk gamutunun yüzde 100’ünü kapsıyor olmasıyla şaşırtan saat, bu açıdan en doğru renkleri karşımıza getirecek gibi görünüyor. Biliyorsunuz firmanın akıllı saat ile aynı etkinlikte tanıtılacak Find X2 ve Find X2 Pro modelleri de 10 bit renk derinliğine sahip çok kaliteli bir 120 Hz 3K AMOLED ekran üstüne kuruluyor. 2020’de ekran konusunda önemli artış gerçekleştiren firma, daha önce sızdığı kadarıyla EKG / ECG özelliğiyle geliyor. Modelde aynı zamanda e-SIM desteği de yer alacak gibi görünüyor. Ancak bu detayın henüz netlik kazanmadığını belirtelim. Aynı zamanda saatin işletim sistemi de maalesef halen netlik kazanmış değil.

OPPO akıllı saat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Watch akıllı saat merakla bekleniyor

Merak edilen model 6 Mart tarihinde Find X2 ve Find X2 Pro ailesiyle beraber tanıtılacak. Daha önce de söylediğimiz gibi bu iki telefonun da Türkiye’de satılacağı aktarılıyor. İşte bu yüzden saatin de Türkiye’de satılacağını düşünüyoruz. Modelin fiyatı konusunda henüz bir sızıntı yok.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ince kablosuz kulaklık modeli ile tanışın