reklamı kapat

POPÜLER

Marvel

Avengers Endgame sırlarına hakim tek Marvel yıldızı

Marvel stüdyolarının Avengers Endgame detaylarını saklamak için ne gibi önlemler aldığını biliyoruz. Buna rağmen filmin tüm senaryosuna hakim olan bir ismin olduğu ortaya çıktı.

Daha önce ortaya çıkan detaylar sayesinde biliyoruz ki Avengers yıldızları Endgame’in senaryosunun tamamını okumadı. Sadece kendilerine ait replikleri öğrenebildikler. Hatta kendilerine ait replikleri çekimlerin sabahında aldıkları, sayfada kendilerine ait sözler dışında her yerin karalandığını öğrendik. Her detayı ağzından kaçırma konusunda usta olan Tom Holland ve Mark Ruffalo için ekstra önlemler de alındı. Tüm bu gizlilik çabaları içinde stüdyonun güvendiği tek bir yıldız olduğu ortaya çıktı. O da Marvel Sinematik Evreni’nin temellerini atan Robert Downey Jr oldu!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame’in yönetmenliğini üstlenen Russo kardeşler geçtiğimiz günlerde Rotten Tomatoes‘a konuştu. Filmin senaryosunun tamamını sadece Marvel yıldızlarından Robert Downey Jr’ın okuduğunu açıkladı. Görünen o ki Iron Man’in hikayede sandığımızdan daha büyük bir rolü var. Geçtiğimiz sene Avengers Infinity War’un senaryosunun tamamını okuyan tek isim Doctor Strange’i canlandıran Benedict Cumberbatch olmuştu. Bunun sebebi olarak da Stephen Strange’in hikayedeki önemli rolü gösterilmişti. Şimdi benzer bir durumun Tony Stark için söz konusu olduğuna inanıyoruz. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

İlginizi çekebilir

Son Avengers Endgame tanıtımı