reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man yıldızı Tom Holland Instagram bağımlısı

Spider-Man yıldızının Instagram bıraktıran problemi

Spider-Man yıldızı Tom Holland, çevrim içi hayata fazla bağlı gibi görünüyor. Ünlü oyuncu Instagram kullanımına ara vermek zorunda kalmış.

Yeni Spider-Man filminde hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Tom Holland, çağımızın sorunlarından birini yaşıyor: Sosyal medya bağımlılığı. Google ve Apple gibi şirketlerin Dijital Denge ve benzeri servislerle çözmeye çalıştığı bu bağımlılıktan muzdarip olan Holland’ın bağımlılığının merkezinde ise Instagram var. Son dönemlerde platformdaki varlığı gözle görülür şekilde azalan ünlü oyuncu, bir dönem aktif olarak platformu kullanıyordu. Ancak oyuncunun bu servise olan ilgisi sıkıntılı bir bağımlılığa dönüşmüş gibi görünüüyor. Onward filmi için E! News‘a röportaj veren Holland, platformdaki istatistikleri nasıl takıntı haline getirdiğini anlatıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man yıldızı Instagram bağımlısı

Holland röportajda şunları dile getiriyor: “Şu an Instagram’ım yok. Uzaklaşmam, ara vermem gerekiyordu. Hayatımı ele geçirmeye başlamıştı ve takıntılı olmaya başlamıştım. ‘Kaç beğeni aldım.’, ‘İnsanlar fotoğrafım hakkında ne demiş?’ diye düşünmeye başlamıştım. Ve kim neler yapıyor takıntı haline getirmiştim. Sonra fark ettim ki Instagram’daki hayatıma gerçek hayatımdan daha fazla odaklanıyormuşum. Şimdi ara verdim ve Tom’a odaklanmaya başladım. Tom’un geleceğine. Kendimden üçüncü bir kişi olarak bahsetmem kulağa çok kötü geliyor ama ne demek istediğimi anladınız. Kendime odaklandım ve çok daha iyi hissediyorum.

Holland resmi Instagram hesabını kapatmıyor. Ancak platformu kullanmaya ara vermiş gibi görünüyor. Holland bu sorunu yaşayan tek kişi de değil. Benzer sorunları yaşayan kullanıcılar için Instagram dahi adım atmış durumda. Platformun beğeni sayılarını gizlemenin sebeplerinden biri kullanıcıların bu konuda baskı hissetmemesini sağlamaktı.

Projeden projeye koşan Tom Holland, 16 Temmuz 2021‘de bir kez daha Spider-Man olarak beyaz perdede boy gösterecek. İkinci filmle beraber kimliği sızan Spider-Man yeni filmle beraber aksiyonu bir seviye yukarı çıkaracak gibi görünüyor. Üçüncü filme dair detaylar şimdilik belirsizliğini koruyor.

İlginizi çekebilir

Stranger Things 4. sezon teorilerini doğrulayan sürpriz