reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man hesabı: Stranger Things yıldızı Tom Holland ın yerini istiyor

Stranger Things yıldızının Tom Holland’ı “kovduran” Spider-Man hesabı

Stranger Things yıldızı Noah Schnapp, gözünü Spider-Man rolüne dikmiş gibi görünüyor. Ancak önünde şimdilik Tom Holland duruyor.

Stranger Things dizisinde Will karakterine hayat veren Noah Schnapp, matematik bilgisini ilerleyen dönemlerde istediği bir rol için kullanıyor: Spider-Man. BUILD Series‘e konuk olan Schnapp’e seslendirmelerden hoşlanıp hoşlanmadığı sorulduğunda o live-action’ları tercih ettiğini kaydediyor. Spider-Man’i seslendirmesi istense “hayır” demeyeceğini ancak rolü canlandırmayı tercih edeceğini belirtiyor. İşler işte burada ilginç bir hale geliyor. “Tabii şimdi rolü oynayan her kimse önce ondan kurtulmamız lazım. Hayır, ama Tom Holland’ı seviyorum.” diyen Schnapp, yaş problemine geçmeden önce biraz çırpınıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tom Holland ne zaman Spider-Man rolünü bırakacak?

Stranger Things yıldızı hızla kendini açıklamaya girişiyor ve işin matematiğini çoktan hallettiğini söylüyor. Schnapp, Tom Holland’ın Adrew Garfield’ın rolü bıraktığı yaşa geldiğinde, kendisinin Holland’ın role başladığı yaşta olacağını belirtiyor. Böylece oyuncunun yaş problemine göre Holland, Garfield gibi rolden çekilebilecek ve Schnapp role geçebilecek. Öte yandan Schnapp’ın hesaba katmadığı bir şey var. O da Garfield’ın Spider-Man’inin Marvel Sinematik Evreni’nde olmayışı. Iron Man’in çıkışının ardından temelleri Spider-Man’in üzerine kuruluyor gibi görünen sinematik evrenin Holland’ı yakın bir zamanda bırakmaya niyeti yok gibi. Ancak Schnapp’in buna da dahiyane bir çözümü var.

Holland için “Benim Spider-Man’ime öğretmen gibi bir şey olabilir.” diyen Schnapp, elbette şaka yaptığını da vurguluyor. Öte yandan Marvel’ın çoklu evrenlere dalış yapmaya hazırlandığı şu günlerde Spider-Man için belki farklı kapılar da açılabilir. Holland’ın başrolünü üstlendiği üçüncü filmin 16 Temmuz 2021‘de vizyonda yer alması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Disney+’ın Marvel dizilerinden ilk video!