reklamı kapat

POPÜLER

Toyota’dan Geleceğe Dönüş sürprizi [Video]

Son zamanlarda Geleceğe Dönüş ile ilgili çok sık haber duymaya başladık. Bunun sebebi bu yıl serinin 30’uncu yıldönümü olmasının yanı sıra Marty’yle doktorun geleceğe döneceği 21 Ekim tarihine çok az bir süre kalması. Toyota da merakla beklenen tarihte tanıtacağı yeni modellerini serinin iki yıldızıyla taçlandırdı.

İlk videoda Geleceğe Dönüş filmlerinde sıkça görmeye alışık olduğumuz Marty ve doktorun yemek masasında sohbet ettiklerini görüyoruz. (Sadece bunun üzerine bir film çekilse kimse hayır demez herhalde.) Sohbetin konusu ise filmlerde kullanılan teknolojilerden hangilerinin şimdiye kadar gerçekleşip gerçekleşmediği. Henüz uçan arabalara henüz var ancak filmin birçok tahmini gerçekleşmiş durumda.

İkinci videoda ise Hill Valley’de yer alan kurgusal bir otomobil firmasının yeni araçlarını tanıttığını görüyoruz. Otomobiller elbette Toyota’ya ait. Brandaların altına Marty’nin Toyota 4×4’üne benzeyen Toyota Tacoma ve yeni Mira bulunuyor. Brandalar tahmin edeceğiniz üzere 21 Ekim’de kalkacak.

VİDEO