reklamı kapat

POPÜLER

Red Dead Redemption 2 Red Dead Online modu

Red Dead Redemption 2, çevrim içi oyun modu için tarih verdi

Oyuncuların başından kalkamadığı Red Dead Redemption 2, çevrim içi çok oyunculu modu Red Dead Online için tarihi verdi.

Yılın oyunu olmak için mücadelesini sürdüren Red Dead Redemption 2 için eğlence daha yeni başlıyor. Oyunun çok oyunculu çevrim içi modu Red Dead Online bir süredir bekleniyordu. Rockstar Games nihayet çevrim içi mod için tarihi verdi. Red Dead Online’ın betası bugün Türkiye saati ile 16:30‘da oyunun Ultimate Edition versiyonunu satın alan oyunculara açılacak. Oyunun Ultimate Edition versiyonunun Türkiye fiyatının Xbox ve PS4’te 670 TL olduğunu da hatırlatalım. Ancak diğer oyuncuların da çevrim içi modu deneyimlemek için fazla beklemesi gerekmeyecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cuma günü tüm oyunculara açılıyor

Ultimate Edition satın alanlar bugün ön erişime kavuşsa da, 28 Kasım’da oyunu çıkış günü, yani 26 Ekim’de, deneyimleyen oyuncular çevrim içi moda girebilecek. 29 Kasım’da ise 26-29 Ekim’de oyunu oynamış olanlara çevrim içi mod açılacak.

Tüm oyunculara ise 30 Kasım‘da çevrim içi moda erişim sunulacak. Oyuna giriş ekranının sağ üst köşesinden çevrim içi moda geçiş yapılabileceği kaydedilmiş.

Çevrim içi oyun moduyla beraber oyunun dünyası daha da “canlanıyor”. Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla deneyimleyebileceğiniz çevrim içi modda oyun eğlenceyi bir seviye yukarı çıkarmaya hazırlanıyor. Resmi açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Oyunun fragmanı