reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M20

Bütçe dostu Samsung Galaxy M20 için şaşırtan sızıntı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, 2019’da bütçe dostu modellere daha çok ağırlık verecek izlenimi yaratıyor. İşte bu modellerden Samsung Galaxy M20, şaşırtan bir tasarımla geliyor.

Giriş seviyesine konumlandırılan Galaxy M serisi, bildiğimiz kadarıyla M20 ve M30 olmak üzere iki farklı versiyon halinde geliyor. Bu modellerden M20 için 32 GB / 64 GB depolama, M30 içinse 64 GB / 128 GB dahili depolama sunulacak deniyor. Ortaya çıkan yeni bir paylaşım ise Samsung Galaxy M20 modelinin bir çentikle geleceğini gösteriyor. Çentik kullanmama konusunda ısrarcı olan firma, bunu Samsung Galaxy M20 ile bozacak gibi görünüyor. Modelde su damlası olarak geçen ve sadece ön kamerayı içerisine alan bir çentik yer alıyor. Bu çentik daha çok Çin merkezli Oppo tarafından kullanılıyor ve birçok benzerinden daha şık görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M20 dışında beklenen başka modeller de var

Firmanın 2019 için planladığı geniş bir Galaxy A serisi de bulunuyor. Hatırlamak adına firmanın bu modellerinden Galaxy A50 ve Galaxy A60, pazara LCD ekranla geliyor. Firmanın Galaxy A30, Galaxy A40, Galaxy A70 ve Galaxy A80 modellerini ise AMOLED ekran üzerine kurulduğu söyleniyor. Bu A serisi akıllı telefon modellerin orta seviyede yer aldığı biliniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın dört arka kameralı modeli Galaxy A9