reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M20

Bütçe dostu Samsung Galaxy M20 hakkında yeni bilgiler

Merak edilen bütçe dostu giriş seviyesi akıllı telefon modellerinden Samsung Galaxy M20, yeni teknik detaylar ile gündemde bulunuyor

Galaxy M30 ile beraber gelen Samsung Galaxy M20, kısa süre önce resmi FCC kayıtlarında göründü. Bu açıdan çıkışı oldukça yakın olan telefon, FCC’ye göre 6,13 inç ekran üzerine kuruluyor. Bu ekranda su damlası olarak geçen bir ekran çentiği yer alıyor. Evet doğru okuyorsunuz Samsung da ciddi ciddi çentik dönemine adım atıyor. Boyutu 156.4 x 74.5 x 8.8 mm olarak açıklanan akıllı telefon, 32 GB / 64 GB depolama seçeneklerine sahip. Tam 5.000 mAh seviyesinde bir pili bulunan Samsung Galaxy M20, gücünü Exynos 7885 ya da Exynos 7904 işlemciden ve 3 GB RAM’den alıyor. Kutusundan üzücü şekilde Android 8.1 Oreo ile çıkacak M2o, arkasında 13 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kamera kurulumu taşıyor. 5 megapiksel kamera derinlik algılama amacıyla görev yapıyor. Mavi ve koyu gri olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan telefon, 3.5 mm kulaklık girişine de sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M20 oldukça dikkat çekiyor

Çünkü artık yükselen fiyatlar nedeniyle amiral gemileri herkesten uzaklaşıyor. Ayrıca giriş ve orta seviye modellerin artan performansı, genel kullanım için amiral gemilerine olan ihtiyacı bitiriyor. Artık çok iyi oyun performansı sunan orta seviye modeller dahi bulunuyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Beş arka kameralı Nokia 9 PureView