reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M10

Bütçe dostu Samsung Galaxy M10 için önemli detay

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung‘un bütçe dostu modelleri gündeme gelmeye devam ediyor. Bu sefer Samsung Galaxy M10 için önemli bir bilgi var.

2019 giriş seviyesinde yer alacak modellerden Samsung Galaxy M10, kısa süre önce WiFi sertifika kaydıyla gündeme geldi. Bu açıdan çok yakında lanse edileceği tahmin edilen telefon, merak edilen cihazlar arasında yer alıyor. Bildiğimiz kadarıyla 16 GB ve 32 GB dahili depolama seçenekleriyle gelen telefon, geçen ay çıkan Geekbench sonucuna göre gücünü Exynos 7870 işlemciden alıyor. 3 GB RAM’a sahip modelin, kutudan Android 8.1 Oreo ile çıkacağı görülüyor. Geekbench’in tek çekirdek bölümünden sadece 724 puan, çok çekirdekten ise 3.637 puan alan telefon, sadece temel ihtiyaçları yerine getirmeye odaklanıyor. Bunu da başarılı şekilde yerine getirecek gibi duran telefon, oyun için hiç iyi bir seçenek oluşturmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M10 yanında gelecek M20 hangi detaylara sahip?

Kısa süre önce gündeme gelen M20, 32 GB / 64 GB depolama ile geliyor. Bu model en çok piliyle dikkat çekecek gibi duruyor. Çünkü gelen bilgilere göre telefon tam 5.000 mAh pil ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Pil ömrü konusunda sınıfı içerisinde büyük ses getirecek gibi duran telefon, bu açıdan oldukça öne çıkacak izlenimi yaratıyor. Arkasında çiftli kamera sistemi yer alıyor telefon, parmak izi sensörünü de arkasında taşıyor. 3.5 mm kulaklık girişine sahip M20, maalesef bir ekran çentiğiyle geliyor. Telefonda su damlası olarak geçen ve sadece ön kamerayı içerisine alan bir çentik yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Şirketin yeni arayüzü yapısı One UI