reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M10

Bütçe dostu Samsung Galaxy M10 hakkında kilit bilgiler

Güney Kore merkezli teknoloji devinin bütçe dostu modellerinde Samsung Galaxy M10 için yeni bilgiler ortaya çıktı. İşte resmi kaynaktan gelen o bilgiler;

2019 giriş seviyesinde yer alacak modellerden Samsung Galaxy M10, bu sefer FCC‘de resmi olarak kayıt altına alındı. Burada kesinleştiği üzere telefon 155.7 x 75.8mm boyuta ve 6 inç bir ekrana sahip. LCD ekran kullanan telefon, yine FCC kayıtlarına göre 3.400 mAh pil üzerine kuruluyor. Bildiğimiz kadarıyla 16 GB ve 32 GB dahili depolama seçenekleriyle gelen telefon, ortaya çıkan Geekbench sonucuna göreyse gücünü Exynos 7870 işlemciden alıyor. 3 GB RAM’a sahip modelin, kutudan Android 8.1 Oreo ile çıkacağı görülüyor. Pie güncellemesini daha sonra alacak gibi görünen SM-M105F/DS kod adlı Samsung Galaxy M10, Bluetooth 4.2 ile geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M10 ile beraber Galaxy M20 de tanıtılacak

Ortaya çıkanlara tekrar baktığımız zaman Galaxy M20, 32 GB / 64 GB depolama ile geliyor. Bu model en çok piliyle dikkat çekecek gibi duruyor. Çünkü gelen bilgilere göre telefon tam 5.000 mAh pil ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Arkasında çiftli kamera sistemi yer alıyor telefon, parmak izi sensörünü de arkasında taşıyor. 3.5 mm kulaklık girişine sahip M20, maalesef bir ekran çentiğiyle geliyor. Telefonda su damlası olarak geçen ve sadece ön kamerayı içerisine alan bir çentik yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni arayüzü yapısı One UI