reklamı kapat

POPÜLER

Spotify

Çok uygun fiyatlı Spotify Premium kampanyasından yararlanmak için son saatler

Çevrimiçi müzik dünyasının en büyük ismi Spotify, uygun fiyata Spotify Premium üyeliği almak isteyenler için yaptığı kampanyayı bugün bitiriyor. İşte detaylar;

Uzun süredir reklamı yapılan Spotify Premium 3 ay boyunca 0,99 TL kampanyası bu gece yarısında son bulunuyor. Daha önce Premium’u denemiş olan kullanıcıların yararlanamadığı kampanya, Premium dünyasına giriş yapmak isteyen yeni kullanıcılar için çok güzel görünüyor. 3 ay sonra aylık 13,99 TL’ye yükselen paket, platformu denemek isteyenlere çok uygun fiyata üç aylık bir deneme süreci getiriyor. Spotify Premium abonesi olunduğu zaman şarkılar çevrimdışı dinlemek için cihazlara indirilebiliyor. Bu internetsiz durumlar için büyük fayda sağlıyor. Mobilde istediğiniz şarkıyı çalmanıza da imkan tanıyan Premium, reklamları da ortada kaldırıyor. 31 Aralık 2018 itibariyle bitecek kampanyaya buradan katılabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spotify, uygulaması için ilginç bir özelliğin testini de yapıyor

Şirket Android uygulamasının son sürümde ilginç bir özellik test ediliyor. Bu özellik, kişilerin kendi müziklerini uygulama içerisine aktarmasına imkan tanıyor. Hazırlanan özel listeleri zenginleştirmek adına güzel duran bu destek, platformun genel yapısına biraz ters düşüyor. Bu özellikle bir medya çalar halini de alacak uygulama, başka değişiklikleri de test ediyor. Söylendiği kadarıyla firma arayüz konusunda yeni tasarım değişiklikleri üzerinde çalışıyor. Ayrıca podcast içeriklerine özel sonrası için kaydet özelliği de yolda deniyor. Bu da çevrimdışı durumlar için gayet kullanışlı duruyor.

İlginizi Çekebilir

2018’de karşımıza çıkan en ilginç akıllı telefon