reklamı kapat

POPÜLER

TikTok Hindistan Çin Microsoft

TikTok ve Spotify, Türkiye için Premium teklifini duyurdu

Alanının en büyük isimlerinden TikTok ve Spotify, Türkiye için Premium teklifini duyurdu. İşte bilinmesi gerekenler;

Firmadan yapılan resmi açıklamaya göre popüler kısa video platformu TikTok, popüler müzik akışı ve podcast servisi Spotify ile iş birliğine gitti. Bu önemli iş birliği kapsamında  Türkiye dahil olmak üzere Avrupa’nın 7 ülkesindeki TikTok kullanıcıları, 3 ay boyunca Spotify Premium hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilecek.

Aynı açıklamaya göre İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Polonya ve Türkiye’deki 18 yaş üstü TikTok kullanıcılarını kapsayan teklif, sadece daha önce Spotify Premium aboneliği olmayan kişiler için geçerli olacak.

Bu şartlara uygun TikTok kullanıcıları Premium üyeliği kullanabilmek için bir kod alacak. Yeni başlayan iş birliğiyle birlikte TikTok kullanıcıları uygulamadaki “Sizin İçin” ve “Keşfet” bölümünden, profil sayfasının sol üst köşesinde yer alan TikTok Ödüller seçeneğinden ya da Spotify sayfasını aratarak teklife ulaşabilecekler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok ve Spotify sürekli olarak büyüyor

TikTok’un Avrupa Büyüme Başkanı David Nunez yapılan işbirliği hakkında şunları söyledi: “TikTok; insanların müzikle birlikte içerik oluşturma ve etkileşim kurma biçiminin merkezinde yer alan, sürükleyici bir deneyim. Spotify Premium, topluluğumuza tanıdıkları sanatçılardan ve parçalardan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyor.”

Spotify Başkan Yardımcısı ve Premium İş Geliştirme Birimi Küresel Başkanı Marc Hazan ise şunları söyledi: “Spotify, sanatçıları ve dinleyicileri daha önce mümkün olmayan bir şekilde birbirine bağlayarak keşif ve ilhamla hareket eden çeşitli müzik hayranları topluluğudur.

Farklı ülkelerdeki uygun TikTok’un kullanıcılarına, sevdikleri tüm müzik ve podcast’lere her zaman, her yerde erişim sunmaktan dolayı çok mutluyuz. TikTok’un coşkulu ve büyüyen kullanıcı tabanını Spotify Premium’un reklamsız ve çevrimdışı dinleme gibi birçok avantajıyla tanıştırmaktan da gurur duyuyoruz.”

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın