reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy M10

Bütçe dostu Samsung Galaxy M10 performans testinde göründü

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung‘un bütçe dostu modelleri detaylanmaya devam ediyor. İşte bu doğrultuda Samsung Galaxy M10 performans testinde görünmüş durumda.

Samsung’un bütçe dostu modelleri kısa süre önce depolama miktarları ve renk seçenekleriyle ortaya çıkmıştı. Şimdi ise daha spesifik detaylar çıkmaya başladı. Burada ise ilk olarak Samsung Galaxy M10 gündemde bulunuyor. 16 GB ve 32 GB dahili depolama seçenekleriyle gelen telefon, Geekbench sonucuna göre gücünü Exynos 7870 işlemciden alıyor. 3 GB RAM’a sahip modelin, kutudan üzücü şekilde Android 8.1 Oreo ile çıkacağı görülüyor. Geekbench’in tek çekirdek bölümünde sadece 724 puan, çok çekirdekten ise 3.637 puan alan telefon, bu açıdan sadece temel ihtiyaçları iyi şekilde yerine getirmeye odaklanıyor. Yani bu telefon ile yüksek oyun performansı elde etmeniz mümkün değil. Buna ek olarak seride Galaxy M20 ve Galaxy M30 modelleri de yer alıyor. Onların daha yüksek teknik detaylara sahip olacağı biliniyor. Ancak ortak olarak tüm ailenin mavi ya da koyu gri renk seçenekleriyle satışa sunulacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Samsung Galaxy M10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy M10 büyük bir kitleye hitap ediyor

Firma 2019 yılında da en düşükten en yükseğe kadar telefon seçeneği sunma alışkanlığını devam ettirecek gibi görünüyor. Şu sıralar Galaxy S10 ailesiyle sık sık gündeme gelen teknoloji devi, aynı zamanda katlanabilir akıllı telefon Galaxy F üzerinde de aktif olarak çalışıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın özellikleriyle dikkat çeken kapaklı amiral gemisi