reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Samsung’un bütçe dostu telefonları iddialı geliyor

Samsung, Galaxy A8s ve Galaxy A10 modelleriyle ilgili çalışmalarını sürdüredursun şirket bir taraftan da bütçe dostu akıllı telefonlarıyla ilgili çalışmalar yapıyor.

Yayınlanan bilgiler doğruysa, Samsung kısa süre önce Galaxy M10 ve Galaxy M20‘nin üretimine Hindistan’daki fabrikasında başladı.  Biraz daha güçlü olan Galaxy M30’un yanı sıra iki cihaz da, Infinity-U veya Infinity-V panelleri olan çentikli ekranlara sahip ilk Samsung akıllı telefonlar olacak.

Telefonların iç tarafına bakıldığında, Galaxy M10’un Samsung Exynos 7870 ve 3 GB RAM’den güç alması bekleniyor. Bunların her ikisine de 16 GB veya 32 GB dahili depolama alanı eşlik edecek. Öte yandan Samsung Galaxy M20 de 3 GB RAM içeriyor ama telefonun daha güçlü olan Exynos 7885 işlemciyi kullanacağı söyleniyor.. Ayrıca 32 GB’lık depolama standart olarak geliyor ancak 64GB’lık bir alternatif mevcut. Telefonların Android 9 Pie yüklü geleceği de belirtiliyor.

Uygun fiyatlı Samsung telefonları ne zaman göreceğiz?

Bütçe dostu Samsung telefonların aralık ayının sonunda veya en geç ocak ayının başında gün ışığına çıkması bekleniyor. Samsung Galaxy M10 ve Galaxy M20’nin tanıtılması durumunda ocak ayında satışa sunulacağı da ifade ediliyor. Telefonların tanıtılması durumunda sizlerle paylaşacağımızı belirtelim. Samsun önümüzdeki yıl Galaxy S10’u da tanıtmaya hazırlanıyor. Galaxy S10’un önümüzdeki yılın şubat ayında tanıtılması bekleniyor. Galaxy S10 ile birlikte katlanabilir ekranlı Samsung telefonun da yolda olduğunu söyleyelim. Katlanabilir ekranlı modelin fiyatının ise 2.500 dolar olacağı konuşuluyor.

İlginizi Çekebilir

Çift ekranlı Nubia X