reklamı kapat

POPÜLER

Vivo NEX 2
Vivo NEX 2
Vivo NEX 2
Vivo NEX 2
Vivo NEX 2

Bu tasarım çok konuşulacak; işte Vivo NEX 2’nin arkasını çalışırken gösteren görseller

Çift ekranıyla fark yaratmaya hazırlanan Vivo NEX 2 için yeni görseller ortaya çıktı. Bu görseller modelin çok dikkat çeken arka kısmını gösteriyor.

Vivo, akıllı telefon sektöründe fark yaratmayı iyi bilen isimler arasında yer alıyor. Ekrandan çıkan kameralı NEX S ile bunu açıkça gösteren firma, çıtayı Vivo NEX 2 ile oldukça yükseltmeye hazırlanıyor. NEX Dual Screen şeklinde de isimlendirilme ihtimali bulunan telefon, biliyorsunuz çift ekran üzerine kuruluyor. İkinci ekran nedeniyle bir ön kamera taşımayan telefonun, arkası gerçekten çok dikkat çekici duruyor. Kamera modülünü telefonun arka ekranına indiren firma, arayüzü de buna uygun yaparak göz alıcı ve kullanışlı bir yapı oluşturmuş durumda. 3D güzellik filtresiyle özellikle kadınları mutlu edecek gibi duran telefon, ön yüzünde bir çentik taşımıyor. Bu nihai tasarıma geçene kadar yukarıdaki galeride görebileceğiniz  birçok prototipi üretilen Vivo NEX 2 modelinin, ekrana entegre parmak izi sensörüne sahip olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor. Global pazara da çıkacağı söylenen telefonun, yeni bilgilere göre arkadaki ekranı 5,5 inç boyuta sahip.

Vivo NEX 2

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo NEX 2 modelini teknik detayları da dikkat çekiyor

Gücünü Snapdragon 845 işlemciden ve üst seviyede 10 GB RAM‘den alacağı söylenen ancak Snapdragon 855 (8150) ile geleceği tahmin edilen telefon, arka kamerasında TOF sensörüne de sahip olacak . Bu TOF (Time-Of-Flight) sensörü bilmeyenler için kızılötesi ışığın objeye ulaşması ile yansıyarak geri dönmesi için gereken süreyi ölçüyor ve böylelikle objelerin derinliğini hesaplayabiliyor.

İlgili Video

Modeli ve ekran değişim hareketini gösteren yeni video