reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Vivo NEX 2

Her açıdan şaşırtacak Vivo NEX 2 modeline ilk bakış [Video]

Akılı telefon sektörünün yenilikçi isimlerinden Vivo, olası adıyla Vivo NEX 2 üzerinde çalışıyor. İşte bu modele ilk bakış videosu da karşımızda bulunuyor.

Yukarıda izleyeceğiniz videoda Vivo NEX 2 adı geçmiyor. Ancak çok sağlam kaynaklar bu modelin kesinlikle Vivo NEX 2 olduğunu belirtiyor. Çıkan sızıntıları doğrulayan video, çift ekranlı bir modelin yolda olduğunu gösteriyor. Burada direkt olarak Nubia X‘in karşısına çıkacak model, arka ekran sayesinde ön kamera kullanmıyor. Bu sayede model inanılmaz ince çerçeveler üzerine kuruluyor. Aynı zamanda bir ekran çentiğine de sahip olmayan telefon, tasarım konusunda çok beğenilecek gibi görünüyor. Ön yüzünde 6,4 inç Full HD+ OLED bir ekran taşıyan denilen telefon, arkasında üçlü kamera sistemi taşıyor. Burada ışıklı bir yapı tercih eden firma, gerçekten dikkat çekecek bir modeli tanıtmaya hazırlanıyor. İlk bilgilerde gücünü Snapdragon 845 işlemciden alacağı söylenen ancak Snapdragon 855 (8150) ile geleceği tahmin edilen telefon, TOF sensörüne de sahip olacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Vivo NEX 2

Yeni Vivo NEX 2 büyük merak uyandırıyor

Bu bahsettiğimiz TOF (Time-Of-Flight) sensörü kızılötesi ışığın objeye ulaşması ile yansıyarak geri dönmesi için gereken süreyi ölçüyor ve böylelikle objelerin derinliğini hesaplayabiliyor. Bu sensörün ailenin en üst düzey versiyonu Samsung Galaxy S10 5G modelinde de yer alması bekleniyor.