reklamı kapat

POPÜLER

Vivo NEX Dual Display Edition

İki ekranlı Vivo NEX Dual Display Edition en zorlu sağlamlık testinde [Video]

Çift ekranıyla 2018’in en ilginç modellerinden Vivo NEX Dual Display Edition, JerryRigEverything kanalınca en zorlu sağlamlık testine sokuldu.

Gücünü Snapdragon 845 işlemciden ve tam 10 GB RAM‘den alan Vivo NEX Dual Display Edition, göz dolduran modeller arasında yer alıyor. Arka ekranı nedeniyle ön kamerası ve çentiği bulunmayan telefon, gerçekten çok şık bir seçenek ortaya koyuyor. İşte bu modelin sağlamlık testi, ilk olarak her zaman olduğu gibi cam çizilme denemesiyle başlıyor. Modelin ön ve arkasındaki ekranları koruyan cam, diğer amiral gemileriyle benzer performansı sergiliyor. Bu ekran anahtar ya da bozuk para ile çizilmeyecek sağlamlığı sunuyor. Kameraları da çizilmeye dayanıklı cam ile korunan Vivo NEX Dual Display Edition, metal bir gövdeye sahip. Bu sayede model bükülme testinden rahatlıkla geçebiliyor. Büyük baskıya rağmen gövde genel yapısını korumayı biliyor. Bu da gerçekten çok iyi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vivo NEX Dual Display Edition modelinin diğer detayları şöyle

Öndeki ekran 6,39 inç boyutta 1080×2340 piksel Super AMOLED. Arkadaki ekran ise 5,49 inç boyutta 1080×1920 piksel Super AMOLED. Bu iki ekranı birleştirdiği için bir ekran çentiği ya da ön kamerası bulunmayan Vivo NEX Dual Display Edition, gerçekten çok şık görünüyor. Telefonun arkasında üçlü bir kurulum yer alıyor. Burada 12 megapiksel F1.7 (Optik görüntü sabitleme) + 2 megapiksel F1.8 + 3D TOF sensörü yer alıyor. 3.500 mAh pil üzerine kurulan telefon, kutusundan Android 9.0 Pie üzerinde çalışan Funtouch OS 4.5 ile çıkıyor.