reklamı kapat

POPÜLER

Honor 5G akıllı telefon

Honor 5G akıllı telefon modelinin çıkışına yönelik önemli açıklama

Huawei, 5G konusunda dünyanın bir numaralı isimleri arasında yer alıyor. Hal böyle olunca Honor da alanda öne çıkıyor. Firmadan 5G akıllı telefon geliyor.

5G konusunda en çok çalışan firmalardan Huawei, hatırlarsınız kısa süre önce önemli duyurular yapmıştı. Firma Çin’de düzenlenen etkinlikte ilk olarak Balong 5000 adını verdiği dünyanın en güçlü 5G modemini görücüye çıkardı. Firma buna ek olarak daha büyük bir sürpriz verdi. CEO Richard Yu’nun açıklamasına göre MWC 2019 kapsamında Huawei 5G katlanabilir akıllı telefon modeli karşımıza çıkıyor. İşte bu 5G akıllı telefon döneminde alt marka Honor da aktif olarak yer alıyor. Bir açıklama yapan George Zhao, Honor imzalı 5G akıllı telefon modelinin 2019’un ikinci yarısında geleceğini belirtiyor. Henüz hakkında başka bilginin bulunmadığı cihaz, firmayı yeni dönemde temsil etmeye hazırlanıyor. Bu dönemde LG ve Xiaomi de büyük atılımlar planlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5G akıllı telefon modelleri güzel ancak acele etmeye gerek yok

Telefonlarda yüksek hızlı bağlantı gerçekten büyük ilgi çekiyor ve kullanıcılar için güzel görünüyor. Ancak henüz gelişmiş ülkelerde bile altyapı konusunda atılmış büyük adımlar bulunmuyor. Sürecin ilk olarak Güney Kore’de başlayacağı bilinirken, bir sonraki ülkenin Amerika olabileceği belirtiliyor. Ancak 5G’nin çok uzunca bir süre merkezi yerlerin dışına yayılması beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi katlanabilir akıllı telefon