reklamı kapat

POPÜLER

honda1
honda2
honda8
honda3
honda4
honda6
honda7
honda5

Görsel şölen; Honda’dan 50. yılına özel prodüksiyon

02 Şubat 2019

Honda, Avustralya’daki 50. yılını görsel bir şölenle kutladı. Japon üretici, en çok sevilen modelleri ortak bir renk ile kaplayarak bir araya getirdi.

1969 yılından bu yana Avustralya’da hizmet veren Honda, otomobil ve motosiklet dışında çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Japon otomobil üreticisi hem 50. yılını kutlamak hem de ürün çeşitliliğini göstermek için güzel bir gösteri planladı. Bisikletten çim biçme makinalarına kadar birçok modeli altın rengiyle kaplandı. Vinyl Wraps ile ortaklaşa yapılan kaplamanın rengi de tesadüfen seçilmedi. Çünkü dünya genelinde 50. yıl kutlamaları altın rengi ile yapılıyor. Anlayacağınız Honda da bu geleneğe ayak uydurmuş. Markanın en sportif iki modeli NSX ve Type R bu kutlama için seçilen ilk iki model olmuş. Arından CBR1000RR Fireblade, CRF450L ve CRF50F de koleksiyonun parçaları haline gelmiş. Avustralya’da tasarlanan ve üretilen iç biçme makinası ve jeneratör kutlamanın en son konukları olmuş.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Satın almak imkansız

“Doğum günümüzü ve eşsiz çeşitliliğimizi, cesur ve eğlenceli bir şekilde nasıl kutlayabileceğimizi düşündük. Daha önce kim altın biçme makinesi veya jeneratör görmüş?” Bu sözler Markanın Avustralya Genel Müdürü ve CEO’su Hiroyuki Shimizu’ya ait. Güzel konuşmuş değil mi? Ancak çok heyecanlanmayın. Size üzücü bir haberimiz var. Her ne kadar paranız olursa olsun, kutlamada kullanılan araçlar satılık değil. Marka altın renkleri ile donatılmış koleksiyonunu ülke ülke gezdirmeyi planlıyor.

İlginizi çekebilir

Honda otonom iş aracı