reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Honda Civic

Yeni Honda Civic prototip olarak tanıtıldı; işte ilk detaylar

Japon otomobil devi, en çok sevilen modellerinden biri olan Honda Civic modelini yenilendi. İşte çok merak edilen modelden son bilgiler.

Yeni Honda Civic hakkında her geçen gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda modelin iç ve dış tasarımının patent başvuruları ortaya çıkmıştı. Bugün ise Japon üretici Twitch kanalı üzerinden modelin prototip tanıtımını yaptı. Adı her ne kadar prototip olsa da seri üretim versiyonun da gösterilen ile oldukça benzer olacağı bekleniyor. Tasarım dili olarak kimliğini korurken Bunda Solar Flare isimli rengi ile oldukça sportif görünen model, sevenlerinden de tam not aldı. Alçak sayılabilecek kaput hatları ve ince bir hat şeklindeki ön farlar ilk dikkat çeken detaylar arasında. İç mekanda ise marka ilk kez tamamı dijital bir panel kullanacak.

Yeni Honda Civic Sedan, Accord’un kompakt çizgilerini taşıyor

Paylaşılan fotoğraflar, beklentilerimiz ile oldukça paralel bir şekilde karşımıza çıktı. Accord’da kullanılan yeni tasarım diliminin etkilerini burada kolaylıkla ayırt edebiliyoruz. Yeni Civic’in kaputunun altındaki motor seçenekleri ve donanım özellikleri hala netlik kazanmış değil. Buradaki en büyük beklenti ise hibrit dinamiklere geçiş üzerine kurulu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Type R başta olmak üzere Si ve diğer sportif paketlerle daha da ilgi çekecek bi karakterin bizi beklediğini de biliyoruz. Söylemeden geçmemek gerek, model hala coupe formunda bir sedan. Güncel versiyona göre genişleyen ve keskinleşen hava girişleri modeli bu konuda daha da iddialı yapmış. Avrupa pazarına önümüzdeki bahar döneminde sunulması beklenen yeni Civic ile ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

2020 Honda Jazz modeli ile tanışın