reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Celeb Alarm

Samsung’un resmi kayıtlarda görünen çok ilginç yeni uygulaması

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, şu sıralar 20 Şubat tarihili Galaxy S10 etkinliğine hazırlanıyor. Ancak firma Celeb Alarm isimli bir uygulama da geliştiriyor.

Samsung yazılım tarafına büyük ağırlık veren bir üretici konumunda yer alıyor. Telefonları için birçok uygulama geliştiren dev firma, bir de Celeb Alarm üzerinde çalışıyor. Kısa süre önce resmi kaydı alınan uygulama, söylendiği kadarıyla bir alarm uygulaması. Bu uygulamanın farkı ise alarm sesi olarak ünlülerin sesini kullanıyor olması gibi görünüyor. Görünüyor diyoruz çünkü uygulamanın genel hatları halen gizemini koruyor. Ayrı değil direkt olarak telefonlarda / akıllı ürünlerde yerleşik şekilde gelme ihtimali de bulunan Samsung Celeb Alarm, oldukça eğlenceli görünüyor. Bu uygulama için özel seslendirmeler yaptıracağı tahmin edilen teknoloji devi, eğlence amaçlı ilginç bir seçenek hazırlıyor gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Celeb Alarm dikkat çeker mi?

Uygulamanın bu haliyle için çok ama çok görünüyor. Altında başka bir şey çıkma ihtimali de bulunan uygulama, yakında görücüye çıkartılabilir deniyor. Yakında tanıtacağı Galaxy S10 ailesiyle büyük merak uyandıran firma, bir de katlanabilir akıllı telefon Galaxy Fold üzerinde çalışıyor. Bu modelin de Galaxy S10 etkinliğinde gösterilmesi bekleniyor. Yani donanım tarafında heyecan verici modeller yolda bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın en yeni akıllı telefonları