reklamı kapat

POPÜLER

Elgato Cam Link 4K
Elgato Cam Link 4K
Elgato Cam Link 4K

Elgato’dan yayıncılara büyük kolaylık sağlayacak yeni Cam Link 4K

İnternet üzerinden canlı yayın yapanlara yönelik önemli çözümleri bulunan Elgato, ürün gamına Cam Link 4K adını verdiği yeni bağlantı aksesuarını ekledi.

Daha çok oyun tarafına odaklanan Elgato, yeni ürünü Cam Link 4 ile tüm yayıncılara büyük bir kolaylık getiriyor. Çünkü geliştirilen bu USB bellek boyutundaki ürün, kişilerin GoPro, DSLR ya da video kameralarını kullanarak yayın gerçekleştirmesine imkan tanıyor. Yayın için webcam kullanma zorunluluğunu ortadan kaldıran cihaz, kameralarla HDMI kablo üzerinden bağlantı kuruyor. Twitch, YouTube, Mixer ve hatta Skype üzerinde kullanılabilen ürün, 4K çözünürlükte 30 fps aktarım yapabiliyor. Full HD çözünürlükte ise çok akıcı 60 fps değerine çıkmak mümkün oluyor. Discord ve OBS Studio destekleriyle gelen Elgato Cam Link 4, birçok kameraya da destek veriyor. Aralarında Canon, Nikon, Panasonic ve Sony modellerinin olduğu uyumluluk listesi burada yer alıyor.

Elgato Cam Link 4K
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elgato Cam Link 4 ile yayın kalitesi tavan yapacak

Bu kaliteye ulaşmak için ürüne verilmesi gereken ücret 130 dolar açıklanmış durumda. Şu an Corsair’in sitesinde daha sonra ise Amazon’dan satılacak ürünün, ilerleyen dönemde Türkiye’ye de getirilmesi bekleniyor. Yayın kalitesini artırmak isteyenler için güzel duran ürün, basit yapısıyla yayıncıların hayatını oldukça kolaylaştıracak gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir

Gerçek hayatın reklamlarını engelleyen gözlük