reklamı kapat

POPÜLER

Wonder Woman 2

Wonder Woman 2 filminden ilk detay ortaya çıktı

DC Sinematik Evreni’nin en başarılı yapımı olarak gösterilen Wonder Woman, ikinci film için sosyal medyaya küçük ipuçları bırakmaya başladı. Yayınlanan yeni görsel filmin geçtiği zaman dilimini işaret ediyor.

İlk filmin ardından Wonder Woman 2 için hem hayranların hem de Warner Bros.’un beklentisi yüksek. DC Sinematik Evreni’nin aldığı onca eleştiri arasında bir güneş gibi doğan ilk film, olumlu eleştiriler almış, gişede de hiç fena olmayan bir sonuç elde etmişti. Özellikle diğer filmlerle kıyaslayınca. Haliyle yeni film için de beklentiler arttı. Soğuk Savaş döneminde geçeceğini bildiğimiz ikinci film ise, bize tam bir tarih veriyor. Yayınlanan yeni görselle beraber filmin tam olarak hangi zamanda geçeceğini öğrendik.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

67 yıl sonra…

Yapımcı Geoff Johns paylaştığı görselde “WW84” logosunu sergiledi. Ardından yönetmen Patty Jenkins de Twitter’dan bu görseli doğruladı. Bu da filmin yeni macerasının 1984‘te geçeceği anlamına geliyor. Hatırlarsanız ilk film 1917’de I. Dünya Savaşı döneminde geçiyordu. Yani ilk filmin ardından geçen 67 yılda, güçlerinin çok daha farkında olan ve dünyaya adapte olmuş bir Wonder Woman bizi bekliyor. Rusya ve Amerika arasındaki gerilimin had safhada olduğu dönemde filmdeki kötülerden biri ise Cheetah rolündeki Kristen Wiig olacak. Kahramanımızın ezeli kötülerinden birini de bu filmle beraber tanımış olacağız. Film 1 Kasım 2019‘da vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

İlk filmin fragmanı