reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 Pro modelinden kafa karıştıran sızıntı

Merak edilen amiral gemisi Huawei Mate 30 Pro için daha önceki sızıntılardan farklı bir tasarıma yönelik paylaşım yapıldı.

Mate 30 ile beraber tanıtılacak Huawei Mate 30 Pro, geçen hafta arkasında yuvarlak bir kamera modülü barındırıyor haberleriyle gündeme gelmişti. Bu modülün içerisinde toplam dört farklı kameranın yer aldığı söylenmiş, başka detay verilmemişti. Ancak yeni sızıntı bu durumu değiştirdi. Yeni sızıntıda telefonun arkasında yuvarlak değil dikdörtgen bir kamera modülünün yer aldığı gözler önüne seriyor. Şu an hangi tasarımın doğru olduğu tam olarak bilinmiyor ancak genel olarak yuvarlak modül göze dahi iyi görünüyor. Her iki modül tasarımında da çok üst düzey bir kamera performansına sahip olacak telefonun, motorlu bir ön kamera taşımayacağı da söyleniyor. Sağlam kaynak Ice Universe, cihazda ön kamerayı içerisine alan ufak bir çentiğin yer aldığını açıklıyor. Bu detay kullanıcıları biraz üzüyor.

Huawei Mate 30 Pro
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 30 Pro teknik olarak iddialı geliyor

Şimdiye kadar ortaya çıkanlara göre cihaz 90 Hz bir OLED ekran üzerine kuruluyor. Gelişmiş amiral gemisi OnePlus 7 Pro’da da gördüğümüz bu ekran, hep söylediğimiz gibi cihazın inanılmaz bir akıcılık sunacağı anlamına geliyor. Cihazın gücünü Kirin 985 işlemciden alacağı, 5G desteği sunacağı, 55W hızlı şarj getireceği ve 4.200 mAh pilinin olacağı da söylentiler arasında.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Note 10 için çıkan ilk video