reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai

Hyundai, gizemli yeni modelinden ilk detayları paylaştı

Hyundai resmi kaynakları tarafından kısıtlı parçalar üzerinden paylaşılan fotoğraf, Avrupa pazarı için yeni bir oyuncunun geleceğine işaret ediyor.

Ürün gamının genişletilmesinde N departmanı da dahil olmak üzere hızlı adımlar atan Hyundai, yine yeni bir hazırlık içerisinde. Markanın resmi kaynakları tarafından yapılan duyuruyla kısa sürede bizleri yeni bir ismin beklediğine dair bilgiler karşımıza çıkıyor. Şimdilik sadece C sütunundan bir ibare gösteren tek karelik ipucu paylaşılan otomobilin sınıfıyla ilgili de herhangi bir detay verilmekten kaçınılıyor. Avrupa pazarında satışa sunulacak olan bu modelin tahminler üzerinden yeni bir kompakt SUV olabileceği söylentileri söz konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai giriş seviyesinde crossover hazırlığında olabilir

C sütunuyla birlikte içerisinde tavan çizgileri ve arta stop tasarımından bölümler barındıran fotoğrafla birlikte iddialı cümleler de karşımıza çıkıyor. Hyundai’ye göre aileye yeni eklenecek olan bu isim bağlanılabilirlik ve güvenlik nitelikleriyle sınıfında liderliğe oynayacak niteliklerle donatılmış durumda. Mayıs ayı itibarıyla Venue modelini tanıtan Koreli markanın, bu ismi Avrupa’da yansıtacak kimliğiyle yansıtacak olması da yine bizi şaşırtmayacak parçalardan olacak. Önümüzdeki günlerde yeni detaylarıyla karşımıza çıkacak olan modelin ilk resmi gösterimi için eylül ayında kapılarını açacak olan Frankfurt Otomobil Fuarı işaret ediliyor. Modelle ilgili son dakika gelişmelerini LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yeni Hyundai Elantra