reklamı kapat

POPÜLER

Stranger-Things

Stranger Things anime olsaydı nasıl görünürdü? [İzle]

Gündemdeki diziler arasında yer alan Stranger Things yeni sezonuyla epeyce konuşuluyor. Peki dizi 80’li yıllarda geçen bir anime olsaydı nasıl görünürdü?

Stranger Things’in  3.sezonuyla dillerden düşmüyor. Önceki sezonlarda da oldukça iyi izlenmelere ulaşan dizinin yeni sezonu yakın zaman önce tüm zamanların Netflix rekorunu kırmayı başardı. Hal böyle olunca dizinin popülerliği farklı fikirlere de ilham oluyor. Octopie adlı YouTube kanalından paylaşılan 80’ler Stranger Things  animesi, oldukça farklı görünüyor. Kısa bir video şeklinde paylaşılan video, oldukça eğlenceli ve keyifli. Stranger Things ve Japon kültürünün anime imzasını taşıyan bu kısa video eğer uzun olsaydı birçok kişi tarafından en az Netflix’teki kadar bir izlenmeye ulaşabilirdi. Zira, aksiyonun dozunu düşürmeyen kısa anime, çizimleriyle de izleyenleri oldukça etkiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Stranger Things”i anime olarak izleyebilecek miyiz?

Prodüksiyon stüdyosu Humouring the Fates tarafından tasarlanan bu fikir ilerleyen günlerde belki de hayata geçebilir. Amerika’da geleneksel el çizimi animasyonlar üzerine odaklanan şirketin diğer projeleri de oldukça etkileyici duruyor. İlk sezondan Stranger Things’in en iyi anlarından bazılarının bir montajı bulunan bu kısa animede, sezonlara göre Eleven’daki değişimi de görebiliyoruz. Netflix‘in yaratıcı hikaye ve aksiyon içerikli dizisi olan Stranger Things‘in anime versiyonu da oldukça iyi görünüyor. Bunun yanında izleyicide, gizemli dünyaya ait olan Demogorgon’larla savaşan çocuklar hakkındaki her şey anime dizisi olsaydı yine çok güzel olabilir izlenimini uyandırıyor. Umuyoruz ki bu seri devam eder ve Stranger Things’i anime olarak da izleyebiliriz.