reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 ve Mate 30 Pro’dan tasarıma yönelik yeni sızıntı

Huawei Mate 30 ve Mate 30 Pro için yeni bir tasarım odaklı sızıntı daha yapıldı. Bu sefer modellerin ekran koruyucuları ortaya çıktı.

Huawei Mate 30 Pro, hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde arkasını gösteren bir sızıntı ile gündeme gelmişti. Buradan telefonun arkasında Mate 20 Pro’dan farklı olarak kare değil yuvarlak bir kamera modülünün yer aldığı öğrenilmişti. Şimdi ise dediğimiz gibi modellerin ekran koruyucuları karşımızda. Hem Mate 30 hem de Mate 30 Pro’nun ön tasarıma ilk bakışı attıran bu koruyucular, cihazların inanılmaz ince ve eşit kalınlıkta çerçeve kullanacağını gösteriyor. Kapatıldığı için aşağıdaki bu görselden telefonların bir ekran çentiği ya da merkeze konumlandırılmış bir ekran deliğine sahip olup olmayacağı bilinmiyor. Ancak kavisli kenarları bulunan telefonların motorlu bir ön kamera kullanabileceği yapılan tahminler arasında yer alıyor.

Huawei Mate 30 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Mate 30 Pro hakkında yeni teknik detaylar gelmiyor

Ortaya çıkan eski bilgilere göreyse cihaz 90 Hz bir OLED ekran üzerine kuruluyor. Gelişmiş amiral gemisi OnePlus 7 Pro’da da gördüğümüz bu ekran, hep söylediğimiz gibi cihazın inanılmaz bir akıcılık sunacağı anlamına geliyor. Cihazın gücünü Kirin 985 işlemciden alacağı, 5G desteği sunacağı, 55W hızlı şarj getireceği ve 4.200 mAh pilinin olacağı da söylentiler arasında. Bunun haricinde halen başka teknik detay gelmiyor.

İlginizi Çekebilir

Sosyal medyanın olmadığı telefon