reklamı kapat

POPÜLER

BoringPhone akıllı telefon

Hayatınızı değiştirecek akıllı telefon: BoringPhone [Video]

Akıllı telefonların faydaları yanında büyük zararları da bulunuyor. İşte bunlara yönelik hazırlanan akıllı telefon BoringPhone, ilginç bir seçenek oluşturuyor.

Akıllı telefon modelleri hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor. Birçok konuda yeni bir dönem başlatan bu cihazlar, biliyorsunuz birçok sorun da doğuruyor. Bu sorunların büyük bölümü WhatsApp, Twitter, Instagram ve YouTube gibi sosyal medya kanallarından geliyor. Kişileri yaşayamadıkları hayatlar nedeniyle bunalıma sokan, aynı zamanda onlarca bildirim ile dikkat dağıtan sosyal medya kanalları, BoringPhone ile tarih oluyor. Kickstarter’da 13 bin dolarlık hedefinin 10 bin dolarlık kısmını toplamayı başaran bu özel model, sadece temel ihtiyaçlara odaklanıyor. Temelde özel bir yazılım üstüne kurulan Xiaomi Mi A1 olan BoringPhone, bünyesinde hiçbir sosyal medya uygulaması bulundurmuyor. Uygulama marketi olmadığı için bu uygulamaları sonradan yüklemenize de izin vermeyen telefon, sadece akıllı telefon, Signal mesajlaşma uygulaması, kamera, hesap makinesi, müzik çalar ve harita uygulaması ile karşınıza çıkıyor.

lpg start=2 end=5]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BoringPhone akıllı telefon modeli ile hayatınız değişebilir

Sosyal medyadan uzak bir hayat gerçekten birçok kişinin kendisini bulması ve yeniden mutlu olması adına çok güzel görünüyor. Dediğimiz gibi buna odaklanan BoringPhone, yapılacak en az 349 dolar bağış ile 2019 Aralık ayında elde edilebiliyor. Bünyesinde bir tarayıcı ya da e-posta uygulaması dahi olmayan ürünün tanıtım videosunu yukarıda izleyebilirsiniz.