reklamı kapat

POPÜLER

Netflix filmi Red Notice

Üç büyük ismi bir araya getiren Netflix filmi Red Notice rekor kırdı

Üç büyük ismi bir araya getiren Netflix filmi Red Notice rekor kırdı. Aksiyon filmi, firmanın en pahalı yapımı konumunda.

Başrollerini Dwayne Johnson, Ryan Reynolds ve Gal Gadot gibi büyük üç ismin paylaştığı Netflix imzalı en pahalı filmi olan Red Notice, platformun en iyi açılış günü filmi unvanını üzerine aldı. Bu bilgi direkt olarak Ryan Reynolds tarafından verildi.

Peki bu büyük bir sürpriz oldu mu? Elbette olmadı çünkü üç isim üzerinden film için devasa bir PR kampanyası yürütüldü. Peki film genel olarak beğenildi mi? Filmin IMDB puanı 6,5 seviyesinde kaldı. Aynı zamanda ilk yorumlar da çok iyi gelmiş sayılmaz.

Netflix, Red Notice için kendisi şunları aktarıyor

Dünyanın en tehlikeli suçlularının yakalanması için Interpol tarafından çıkarılan bir kırmızı bülten, FBI’ın en iyi profil uzmanı John Hartley’yi (Dwayne Johnson) harekete geçirir. Küresel boyutta bir operasyona girişen özel ajan, dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızı The Bishop’u (Gal Gadot) yakalamak için dünyanın en başarılı sanat eseri hırsızı Nolan Booth (Ryan Reynolds) ile işbirliği yapmak zorunda kaldığı büyük bir soygunun ortasına düşer. Dünyanın dört bir yanındaki dans pistlerinden ıssız hapishanelere ve vahşi ormanlara uzanan adrenalin yüklü bir maceraya dahil olan üçlü, çok memnun olmasalar bile zaman zaman birbirlerinden destek almak zorunda kalır.

Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds ile beraber filmin oyuncu kadrosunda Ritu Arya ve Chris Diamantopolous yer alıyor. Rawson Marshall Thurber’ın (Central Intelligence, Skyscraper) yazıp yönettiği filmin yapımcılığını Seven Bucks Productions’dan Hiram Garcia, Dwayne Johnson ve Dany Garcia ile beraber Beau Flynn’s Flynn Picture Co. ve Thurber’s Bad Version Inc. şirketleri üstleniyor.

İlginizi Çekebilir

Netflix’ten Stranger Things de yolda bulunuyor