reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A33

Samsung Galaxy A33 için yeni teknik detaylar paylaşıldı

Samsung Galaxy A33 akıllı telefon modeli en son karşımıza tasarımının sızdırılmasıyla gelmişti. Şimdi ise yeni teknik detaylar var.

Samsung Galaxy A33, yukarıda da görebileceğiniz üzere damla çentikli standart bir tasarıma sahip. Üzücü ve tepki çeker şekilde 3.5 mm kulaklık girişi taşımayan telefon, bugün itibarıyla netleştiği üzere 5.000 mAh pil üzerine kuruluyor. Modelde pil kapasitesi gibi kesin değil ancak yüksek ihtimalle 15W hızlı şarj bulunuyor.

Diğer detaylara bakarsak telefon 6,4 inç Full HD+ AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Bu ekranda yüksek ihtimalle 90 Hz yenileme hızı sunuluyor. Arkasında üçlü kamera sistemi bizleri karşılayan ince çerçeveli telefon, görsel sızıntıyı yapan 91Mobiles‘a göre tam olarak 159.7x74x8.1mm boyutlarında.

Parmak izi sensörünün konumu halen netlik kazanmayan cihaz, söylendiği kadarıyla turuncu, mavi, siyah ve beyaz renklerde satışa sunulacak. Satış tam olarak 2022 Ocak ayında olacak ve telefonun tahminlere göre sadece 4G özel bir sürümü çıkmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A33 yanında Galaxy A53 modeli de yolda

Samsung Galaxy A53, Digit sayesinde geçtiğimiz hafta karşımıza çıkmıştı. Galaxy A serisi diğer telefonlardan farklı görünmeyen telefon, yine de genel olarak şık görünüyordu. Selfie kamerası bir ekran deliğinde olan cihaz, arkasında dörtlü kamera sistemi taşıyor ve ince diyebileceğimiz çerçevelere sahip düz bir ekran üzerine kuruluyor.

Daha önce konuşan sağlam kaynaklara göre Galaxy A53, 120 Hz yenileme hızına sahip bir AMOLED ekran taşıyor ve söylendiği kadarıyla beyaz, siyah, mavi ve turuncu renklerde tasarlanıyor. Burada halen en çok turuncu renk dikkat çekecek gibi görünüyor.

3.5 mm kulaklık girişi taşımayan telefon, kaynaklara göre arkasına 64 megapiksellik bir ana kamera konumlandırıyor ve söylendiği kadarıyla sadece 5G desteğiyle geliyor. Samsung Galaxy A53 modelinin ileride Türkiye’de de satılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın