reklamı kapat

POPÜLER

Stranger Things 4

Stranger Things 4. sezon için yeni fragman paylaşıldı (Video)

Dünyanın en büyük video platformlarından Netflix, sevilen dizilerinden Stranger Things için 4 sezona özel yeni fragman paylaştı.

Stranger Things için merak edilen 4. sezon 2022 içerisinde resmi olarak yayınlanacak. Henüz bu konuda tam tarihi vermeyen Netflix, yukarıdaki “Kaliforniya’ya Hoş Geldiniz” isimli fragman ile bizleri neler beklediğine kısa bir bakış attırıyor.

Bu yeni videoda özellikle ana karakterlerin ne kadar büyüdüğü dikkat çekiyor. Dizinin sezonları arasında ciddi zaman olduğundan doğal olarak, çocuk karakterler gerçek hayatta hızlı şekilde büyüyor.

Eleven tarafından Mike’a yazılına mektubun etrafında toplanan yeni fragmanda Eleven, Mike’a “geçirdiğimiz en güzel ara tatil olacak” diyor ve ardından yeni sezondaki büyük aksiyonlardan bazı sahneler gösteriliyor.

Güncelleme: Netflix yeni sezonun 2022 yaz aylarında çıkacağını duyurdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Stranger Things hakkında Netflix kendisini şunları aktarıyor

“1980’lerin bir nesli büyüleyen klasiklerine yazılmış bir aşk mektubu niteliğindeki Stranger Things, bir çocuğun sırra kadem bastığı 1983 yılı Indianası’nda geçiyor. Arkadaşları, ailesi ve yerel polis, onun ortadan kayboluşuna dair cevapları ararken kendilerini devlet tarafından yürütülen çok gizli deneylerin, ürpertici doğaüstü güçlerin ve son derece tuhaf küçük bir kızın karıştığı sıra dışı bir gizemin içinde bulur. Şimdi hayatta kalmak için güç birliği yapmak ve arkadaşlığın korkudan daha güçlü olduğunu hatırlamak zorundadırlar.

Stranger Things, 2016’da gösterime girmesinden bu yana, Emmy, Altın Küre, Grammy, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, bir Peabody Ödülü, AFI Program of the Year, the People’s Choice Awards, MTV Movie & TV Awards ve Teen Choice Awards’ta 65’in üzerinde ödül kazandı ve 175 farklı dalda ödüle aday gösterildi.

Stranger Things, En İyi Drama dalında üç kez Emmy Ödülü adaylığı bulunan ve Netflix’in en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor. Sadece 3. sezonu, ilk dört günde 40,7 milyon kişi tarafından izlendi. Yayına girdikten bir hafta sonra ise 65 milyon kişi tarafından izlendi.

Yapımcılığını Monkey Massacre Productions &21 Laps Entertainment’ın üstlendiği Netflix orijinal dizisi Stranger Things, dizinin aynı zamanda yürütücü yapımcıları olan Duffer Kardeşler tarafından hayata geçirildi. Dizinin yürütücü yapımcıları arasında yer alan diğer isimler ise Shawn Levy ve 21 Laps Entertainment adına Dan Cohen of ve Iain Paterson.”