reklamı kapat

POPÜLER

Rampage

Dwayne Johnson’lı Rampage: Büyük Yıkım ilk fragmanıyla karşımızda [Video]

Dwayne Johnson bir kez daha dünyayı kurtarmak üzere harekete geçiyor! Aynı isimli oyundan beyaz perdeye uyarlanan Rampage ilk fragmanıyla aksiyon dolu bir macera vadediyor.

Eğer Rampage size tanıdık geliyorsa, bunun oldukça mantıklı bir nedeni var: Film 80’li yıllarda popüler olan aynı isimli atari oyunundan beyaz perdeye uyarlandı. Burada üç farklı canavarın etrafı yıkmasına ve kaos yaratmasına şahit oluyorduk. Şimdi tam olarak bu konsept sinemaya taşınıyor.

Büyük yıkım başlıyor

Hikayenin ana kahramanı olarak primatolog Davis Okoye yer alıyor. İnsanlar yerine hayvanlarla çok daha yakın bağ kurabilen bu adam gümüş sırtlı goril George ile güven dolu bir iletişime sahip. Fakat her şey hiç beklenmedik bir deneyle alt üst oluyor. Bu izinsiz deney hayvanların genetik yapısıyla oynuyor ve onları tahmini imkansız bir şekilde değiştiriyor. Üstelik hırçınlaşan ve devasa boyutlara ulaşan George dışında başka hayvanlar da ortaya çıkıyor. Onlar Chicago’da terör estirirken Okoye de probleme insancıl bir çözüm bulmaya çalışıyor.

Başrolde aksiyon filmlerinin yıldızı Dwayne Johnson’ı görüyoruz. Ona Naomie Harris, Malin Akerman, Jake Lacy, Joe Manganiello, Jeffrey Dean Morgan, P.J. Byrne, Marley Shelton, Breanne Hill, Jack Quaid ve Matt Gerald gibi isimler eşlik ediyor.

Rampage: Büyük Yıkım filmi 20 Nisan’da izleyici karşısına çıkacak. Bu aksiyon dolu yapımın fragmanını haberimizin girişinde bulabilirsiniz.