reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War,

Avengers Infinity War, Dwayne Johnson’ın gözünü korkuttu

Senenin en fazla beklenen filmi denildiğinde aklımıza otomatik olarak Avengers Infinity War geliyor. Marvel stüdyolarının onuncu yılında izleyiciyle buluşturacağı bu film planlanandan bir hafta önce vizyona girecek. Bu değişiklik de Dwayne Johnson‘ın başrolünde yer aldığı Rampage Büyük Yıkım filmini doğrudan etkiliyor.

Bildiğiniz gibi havaların ısınmasıyla sinemalarda heyecan verici bir dönem başlıyor. Stüdyolar çok izleneceğini umdukları filmleri en uygun zamanda seyirci karşısına çıkartmaya hazırlanıyor. Bu dönem de nisan ortası gibi başlıyor diyebiliriz. Normalde mayıs ayının başında vizyona girecek olan Avengers Infinity War yakın tarihlerde konumlanan tüm filmlerin korkulu rüyası diyebiliriz. Çünkü Marvel gişe rekabetinden asla mağlup ayrılmıyor. Böyle bir rakip vizyon tarihini bir hafta öne çekince stüdyolar için kaos dönemi başladı. Bunun en net örneklerinden biri de Dwayne Johnson’ın yeni filmi Rampage Büyük Yıkım oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Normalde 20 Nisan’da izleyici karşısına çıkacak olan film Avengers Infinity War ile rekabete girmeyi göze alamadı. Warner Bros da gösterim tarihini 13 Nisan olarak değiştirdi. Böylece Marvel’ın yeni bombası gelene kadar Rampage Büyük Yıkım’ın vizyonda iki haftası olacak. Bu sürenin iyi bir başlangıç yapmak için yeterli olması umuluyor.

Bu kararın olumlu etkilediği işler de yok değil. Adını sıkıntılarla andığımız Solo: A Star Wars Story de 25 Mayıs’ta izleyici karşısına çıkacak. Avengers Infinity War’un geri çekilmesiyle genç Han Solo’nun vizyondaki şansı artıyor.

Avengers Infinity War fragmanı