reklamı kapat

POPÜLER

avengers infinity war

Avengers: Infinity War, Marvel filmlerinin en uzunu olabilir

Avengers: Infinity War filmi için sabırsızlıkla beklerken ortaya ilginç bir iddia atıldı. Infinity War, Marvel’ın bugüne kadar çıkardığı en uzun film olabilir.

Türkiye’de 27 Nisan’da vizyona girecek olan Avengers: Infinity War filmi için heyecan giderek artıyor. ComicBook‘un haberine göre yeni film, Marvel Sinematik Evreni’nin ortaya çıkardığı en uzun film olacak gibi görünüyor. Filipinli sinema sitesi SM Cinema’nın filmin süresini internet sitesine yazıp kısa sürede kaldırmasıyla ortaya çıkan bu iddiaya göre film 150 dakika olacak. Bundan önceki en uzun film 147 dakikayla Captain America: Civil War filmiydi. Ancak resmi bir açıklama ne yazık ki yapılmadı. Zira filmin süresinin paylaşılması yasak. Söz konusu paylaşım bir sızıntı mı yoksa tahmin mi ne yazık ki şimdilik doğrulayamıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm kahramanlar bir arada

2 saat 30 dakika süreceği iddia edilen film açıkçası ortaya fazla “yuvarlak” bir sayı çıkarmış gibi görünüyor. Çünkü film süreleri genellikle tam sayılarda bitmiyor. Ancak elbette imkansız değil. Yönetmenlerden Joe Russo geçtiğimiz temmuz ayında Collider‘a verdği röportajda filmin tamamlanmamış halinin iki buçuk saatin üzerinde olduğunu belirtmişti. Filmin süresi net değil ancak belki iki buçuk saati dahi aşabilir.

Infinity War’un en uzun Marvel filmi olması ise kimseyi şaşırtmaz diye düşünüyoruz. Kahramanlar geçidine dönüşecek olan filmde her bir karaktere biraz süre ayırmak gerekecektir takdir edersiniz. Zaten film 2,5 saati aşsa da kimsenin “Neden bu kadar uzun oldu?” diyeceğini sanmıyoruz. Avengers: Infinity War iki parçalık filmin ilkini beyaz perdeye taşıyor. Thanos’un Sonsuzluk Taşları’nı ele geçirmeye çalıştığı filmde kahramanlarımız da onu durdurmaya çalışacak. Bu yıl vizyona girecek diğer heyecan verici filmleri buradan görüntüleyebilirsiniz.

Video