reklamı kapat

POPÜLER

Passengers’ın yeni fragmanıyla aksiyonun dozu artıyor [Video]

Uzayda aşk ve tehlike dolu bir macerayı beyaz perdeye taşıyan Passengers yeni bir tanıtımla izleyici karşısına çıkıyor.

Yönetmenliğini Morten Tyldum‘un üstlendiği film teknolojinin çok geliştiği yakın bir gelecekte geçiyor. İnsanlar bu dönemde uzayda kolonileşme için ciddi bir adım atıyor. Başlatılan programla birlikte başka bir gezegende yaşamak isteyen gönüllüler toplanıyor. Uyutulan bu insanlar gelecekte ve bambaşka bir gezegende hayata başlamayı kabul ediyor. Ancak Jim ile Aurora için işler planlandığı gibi gitmiyor. İkili olması gerekenden 90 sene erken uyanıyor. Bu problemin kaynağını bulmaya çalışırken aralarında bir yakınlaşma başlıyor. Bu sırada uzay gemisinde bir şeylerin ters gittiğini keşfediyorlar.

Türkçe ismi Uzay Yolcuları olan yapımın başrollerini Jennifer Lawrence ve Chris Pratt paylaşıyor. Onlara Michael Sheen, Laurence Fishburne, Jamie Soricelli, Kimberly Battista, Shelby Taylor Mullins, Marie Burke gibi isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Daha ilk tanıtımlarıyla izleyicilerle büyük merak uyandıran Passengers ülkemizde 13 Ocak 2017‘de vizyona girecek. Yayınlanan son tanıtımı haberimizin başlangıcında bulabilirsiniz.

YORUMLAR