reklamı kapat

POPÜLER

Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Passengers’tan yeni tanıtım [Video]

Jennifer Lawrence ve Chris Pratt‘in başrollerini paylaştığı Passengers için yeni bir tanıtım izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Passengers projesi daha duyurulduğu ilk günden bu yana bilim kurgu sevenlerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Bunda filmin konusunun yanı sıra, Jennifer Lawrence ve Chris Pratt’ın etkisi de oldukça büyük. Üstelik bu yapımda onlara Michael Sheen, Laurence Fishburne, Jamie Soricelli, Kimberly Battista, Shelby Taylor Mullins ve Marie Burke gibi isimler eşlik ediyor. Yönetmenliğini Morten Tyldum‘un (The Imitation Game) üstlendiği filmin senaryosu ise Jon Spaihts’ın kaleminden çıktı.

Fütüristik bir hikayesi olan Passengers’ta insanlar uzayda kolonileşmek üzere gerekli hazırlıkları tamamlamış durumda. Bir grup insan da başka bir gezegende yaşamak üzere gönüllü oluyor. Onlar uyutularak bir uzay gemisiyle farklı bir gezegene taşınıyor. Ancak Aurora ve Jim bilinmeyen nedenlerden ötürü planlanandan 90 yıl erken uyanıyor. İkili uyanmalarının nedenini bulmaya çalışırken, yakınlaşmaya başlıyor. Bu sırada bir şeylerin ters gittiğini fark ediyorlar.

Passengers ülkemizde Uzay Yolcuları ismiyle 13 Ocak 2017‘de vizyona girecek. Paylaşılan yeni tanıtımı haberin başlangıcında bulabilirsiniz.