reklamı kapat

POPÜLER

Jennifer Lawrence ve Chris Pratt’lı Passengers’dan yeni tanıtım [Video]

Başrollerini Jennifer Lawrence ve Chris Pratt gibi iki ünlü ismin paylaştığı Passengers filmi yeni tanıtımlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yayınlanan son fragmanda izleyicilere sevilen grup Imagine Dragons‘ın yeni şarkısı eşlik ediyor.

Passengers önce oyuncu kadrosunda yer alan isimlerle dikkatleri üzerine çekiyor. Aynı zamanda bilim kurgu yapımlarını sevenler tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Senaryosunu Jon Spaihts’ın kaleme aldığı yapımda bir grup insan farklı bir gezegende koloni oluşturmak üzere yola çıkıyor. Gelecekte ve bambaşka bir gezegende hayatlarına devam etmek üzere uyutuluyorlar. Ancak uzay gemisindeki iki yolcu anlam veremedikleri bir şekilde erkenden uyanıyor. Jim ve Aurora koca gemide yalnız olmanın etkisiyle yakınlaşmaya başlarken, bir yandan da ters giden bir şeyler olduğunu fark ediyor. Böylece onların bir talihsizlikten ötürü erken uyanmadıklarını keşfediyoruz. Yeni görüntülerin yer aldığı son tanıtımda Imagine Dragons‘ın yeni parçası Levitate yer alıyor.

Yapımda aynı zamanda Michael Sheen, Laurence Fishburne, Jamie Soricelli, Kimberly Battista, Shelby Taylor Mullins, Marie Burke gibi başarılı oyuncuları da seyretme fırsatı yakalayacağız.

Yönetmenliğini Morten Tyldum‘ın üstlendiği Passengers ülkemizde Uzay Yolcuları ismiyle 13 Ocak 2017‘de vizyona girecek. Paylaşılan son tanıtımı haberimizin başında bulabilirsiniz.