reklamı kapat

POPÜLER

Jennifer Lawrence’ı Rus ajanına dönüştüren film: Red Sparrow [Video]

Son yılların yıldızı parlayan isimlerinden olan Jennifer Lawrence bu kez ölümcül bir Rus ajanı rolüne bürünerek karşımıza çıkıyor. Hikayesiyle dikkat çeken Red Sparrow filminden paylaşılan yeni tanıtım ise hikayeye yakından bakmamıza olanak sağlıyor.

Türkçe’ye Kızıl Serçe ismiyle çevrilen bu filmin asıl kahraman olarak Dominika Egorova karakterini görüyoruz. Balerinken yaralanan Dominika kariyerine son vermek zorunda kalıyor. Fakat işinden olması hem onun hem de hasta olan annesinin hayatını zorlaştırıyor. Yola devam etmek için bir çözüm ararken Rus istihbarat servisiyle yolu kesişiyor. Ölümle ajanlık arasında bir seçim yapmak zorunda kalıyor. Bu istihbarat servisi genç insanları bedenlerini ve zihinlerini ölümcül silahlara dönüştürecek şekilde eğitiyor. Asıl yetenekleri ise hedeflerini baştan çıkartarak zayıf duruma düşürmeleri oluyor. Dominika’nın yolu CIA ile kesiştiğinde ise işler karmaşık bir hal alıyor.

Başlığımızdan ve fragmandan da gördüğünüz üzere filmin başrolünü Oscar Ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence üstleniyor. Ona Mary-Louise Parker, Matthias Schoenaearts, Jeremy Irons, Ciaran Hinds, Joely Richardson ve Joel de la Fuente gibi isimler eşlik ediyor.

Francis Lawrence yönetmenliğinde beyaz perdeye taşınan Red Sparrow ülkemizde 2 Mart‘ta seyirci karşısına çıkacak. Paylaşılan ikinci fragmanı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video