reklamı kapat

POPÜLER

Red Sparrow’un ilk fragmanında Jennifer Lawrence Rus ajanına dönüşüyor [Video]

Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence şimdi de ölümcül bir Rus ajanı rolümde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Enteresan bir konuya sahip olan Red Sparrow filminden ilk fragman gün yüzüne çıktı.

Sevilen oyuncu bu sefer Dominika Egorova karakterine hayat veriyor. Balerin olan Dominika yaralanmasının ardından kariyerini sonlandırmak zorunda kalıyor. Bu durum onun ve annesinin yaşamını fazlasıyla zorlaştırıyor. Çektiği zorlukların ardından Rus istihbarat servisine katılmaya karar veriyor. Bu istihbarat servisi genç insanları bedenlerini ve zihinlerini ölümcül silahlara dönüştürecek şekilde eğitiyor. Asıl yetenekleri ise hedeflerini baştan çıkartarak zayıf duruma düşürmeleri oluyor. Dominika ilk görevinde bir CIA ajanı ile tanışıyor. Bu da öğrendiği her şeyi sorgulamasına neden oluyor.

Balerinlikten ajanlığa radikal bir geliş yapan Domonika karakterine Jennifer Lawrence hayat veriyor. Ona Mary-Louise Parker, Matthias Schoenaearts, Jeremy Irons, Ciaran Hinds, Joely Richardson ve Joel de la Fuente gibi isimler eşlik ediyor.

Yönetmenliğini Francis Lawrence‘ın üstlendiği Red Sparrow’un Amerika’da 2 Mart 2018‘de vizyona girmesi bekleniyor. Filmin Türkiye’de ne zaman gösterime gireceği ise belli değil. Farklı bir havası olan filmin ilk fragmanını hemen aşağıda bulabilirsiniz

VİDEO