reklamı kapat

POPÜLER

Narcos: Mexico

Narcos: Mexico fragmanı yeni kartelin doğuşunu müjdeliyor [Video]

Netflix dendiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Narcos yenileniyor. Narcos: Mexico yeni bir Netflix orijinal dizisi olarak platformda boy göstermeye hazırlanıyor.

Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük yankı uyandıran Narcos, geçtiğimiz yıl ilk üç sezona ev sahipliği yapan Kolombiya topraklarına veda ederek rotayı Meksika’ya çeviriyor. Narcos: Mexico bir önceki diziye yeni bir sezon olarak değil, kendi başına bir dizi olarak geliyor. Bizi Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına taşıyan hikaye, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. Dizide bir imparatorluk inşa etme hayalleri kuran Félix Gallardo karakterini Diego Luna canlandırıyor. DEA ajanı Kiki Camarena karakterine ise yakın zamanda Ant-Man and the Wasp’ta da izlediğimiz Michael Peña hayat veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Narcos: Mexico ne zaman yayınlanacak?

Hikayenin konusu ise şu şekilde: “1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlanan bu dizide yapımcılığı Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor. Yeni kartelin maceraları içinse fazla beklemeyeceğiz. Dizi 16 Kasım‘da platformdaki yerini alacak.