reklamı kapat

POPÜLER

Narcos Mexico

Netflix’ten Narcos Mexico 2. sezon müjdesi

İlk sezonuyla geçtiğimiz haftalarca izleyici karşısına çıkan Narcos Mexico için beklenen müjdeli haber tahmin ettiğimizden hızlı geldi. Netflix ikinci sezon onayı verdiğini resmen duyurdu.

Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Narcos: Mexico, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getiriyor. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlıyor. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Narcos Mexico dizisinin ilk sezonu 16 Kasım’da Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı. Michael Peña, Diego Luna, Alyssa Diaz, Joaquín Cosio ve Matt Letscher gibi isimlerin rol aldığı dizinin devam edip etmeyeceği merak ediliyordu. Orijinal yapımlarıyla adından söz ettiren Netflix izleyicileri fazla bekletmedi. Sevilen diziye ikinci sezon onayı verdiklerini müjdeledi. Şimdilik yeni bölümlerin ne zaman ekrana geleceği belli değil.

İlginizi çekebilir

Narcos: Mexico’nun Türkçe altyazılı fragmanı