reklamı kapat

POPÜLER

Narcos: Mexico

Merakla beklenen Narcos: Mexico’nun yeni fragmanı yayında [İzle]

Netflix‘in iddialı yapımlarından biri olan Narcos, dördüncü sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 16 Kasım‘da Netflix üzerinden yayınlanacak olan Narcos: Mexico‘nun dördüncü sezonuna ait yeni bir fragman yayınlandı.

İzleyicilere yine heyacan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanan Narcos: Mexico adından da anlaşılacağı üzere Meksika‘da geçiyor. Geçtiğimiz yıl ilk üç sezonuna ev sahipliği yapan Kolombiya topraklarına veda eden Narcos, Narcos: Mexico ile rotayı Meksika’ya çeviriyor. Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Narcos: Mexico, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getiriyor.

Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Pena), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlıyor. Kiki, Felix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Narcos için geri sayım başladı

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlanan Narcos: Mexico’nun yapımcılığını, Eric Newman önderliğinde, Jose Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor. Narcos: Mexico için yayınlanan Türkçe altyazılı yeni fragmanı haberin devamından izleyebilirsiniz. Sizler gibi biz de Narcos’un yeni sezonunu gelmesini dört gözle bekliyoruz. Narcos’un dördüncü sezonu sizce daha önceki sezonlar gibi ses getirecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Video