reklamı kapat

POPÜLER

Rampage: Büyük Yıkım

Dwayne Johnson’lı Rampage: Büyük Yıkım’da zamana karşı mücadele başlıyor [Video]

Başrolünde Dwayne Johnson‘ın yer aldığı Rampage: Büyük Yıkım yeni fragmanıyla karşımıza çıkıyor. Aynı isimli oyundan beyaz perdeye uyarlanan bu film bolca aksiyon vadediyor.

İlgi uyandıran bu yapımda primatolog olarak görev yapan Davis Okoye insanlar yerine hayvanlarla çok daha yakın bağ kurabilen biri olmasıyla dikkat çekiyor. Gümüş sırtlı goril George ile aralarında güven dolu bir arkadaşlık ilişkisi kurulmuş durumda. Fakat tüm bunlar beklenmedik bir anda alt üst oluyor. Arkasında kimin olduğunu bilmediğimiz izinsiz bir deney hayvanların genetik yapısıyla oynuyor. Üstelik hırçınlaşan ve devasa boyutlara ulaşan George dışında başka hayvanlar da ortaya çıkıyor. Onlar Chicago’da terör estirirken Okoye de probleme insancıl bir çözüm bulmaya çalışıyor. Fakat zamana karşı verdiği mücadelenin yanında bu hayvanlardan bir an önce kurtulmak isteyen insanları da devre dışı bırakması gerekiyor.

Yıldız isimler bir arada

Başrolü son yıllarda yer aldığı aksiyon filmleriyle adından söz ettiren Dwayne Johnson üstleniyor. Ona Naomie Harris, Malin Akerman, Jake Lacy, Joe Manganiello, Jeffrey Dean Morgan, P.J. Byrne, Marley Shelton, Breanne Hill, Jack Quaid ve Matt Gerald gibi isimler eşlik ediyor.

Rampage: Büyük Yıkım filminin 20 Nisan‘da vizyona girmesi bekleniyor. Buram buram aksiyon kokan yeni fragmanı heme aşağıda bulabilirsiniz.

Video