reklamı kapat

POPÜLER

loki

Avengers filmindeki Thor ve Loki sahnesinin perde arkası

Marvel kahramanlarını bir araya getiren ilk film olan The Avengers’taki Thor ve Loki sahnesinin nasıl çekildiği Tom Hiddleston’ın açıklamasıyla ortaya çıktı.

Avengers Endgame filminin izleyici karşısına çıkmasından çok önce, Marvel kahramanlarını buluşturan ilk film The Avengers olmuştu. Orijinal kadroda gördüğümüz Captain America, Iron Man, Thor, Hulk, Black Widow ve Hawkeye bu sayede bir araya gelmişti. Onları buluşturan isim ise Tom Hiddleston’ın hayat verdiği Loki oldu. Bu karakter hikayenin kötüsü olmasına rağmen çok sevildi. Avengers Infinity War’da öldürülmesine rağmen farklı bir çözümle karşımızda olmayı sürdürecek. Başarılı oyuncu geçtiğimiz günlerde Cinemablend‘e konuştu. The Avengers’taki meşhur Thor ve Loki sahnesini nasıl çektiklerini anlattı.

Thor ve Loki sahnesi nasıl çekildi?

“The Avengers filminde Stark kulesinin tepesinde Thor’un Loki’nin suratına sağlam bir yumruk atması gerekiyordu. O sahnede Loki’nin kafasında boynuzları da var ve gerçekten çok ağırlar. Bu yüzden sahte tokatı gerçekten yemişim gibi göstermekte zorlanıyordum. Ben de çözüm olarak Chris Hemsworth’e beni gerçekten yumruklamasını söyledim. Kesinlikle çok kötü bir fikirdi çünkü yumruğu attığı anda kafamdaki ağırlığın da etkisiyle yere bir kaya gibi düştüm. Bu bir oyun olsaydı ve her gece Chris Hemsworth’ten yumruk yemem gerekseydi, kesinlikle korkunç olurdu. Sürdürmesi imkansız olurdu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thor ve Loki karakterleri arasındaki bu sahnede yumrukların gerçek olması bizleri fazlasıyla şaşırttı.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı