reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon yeni fragman

Game of Thrones 8. sezon için masalsı fragman [İzle]

HBO Asya için hazırlanan Game of Thrones 8. sezon fragmanı, hikayenin önemli noktalarını hatırlatırken bizleri masalsı bir görsellikle buluşturuyor.

Game of Thrones 8. sezon için geri sayım başladı. Ancak gözden kaçan bir fragman daha bizlerle buluşuyor. Prodüksiyon şirketi Mirari+Co’nun HBO Asya için hazırladığı fragman, Amerika versiyonu için yayınlanan savaş tahtası ve piyonlarla yönlendirilmiş fragmana kıyasla ortaya inanılmaz bir iş koyuyor. Masalsı bir güzelliği izleyicilerle buluşturan fragmanda yeni sezon öncesi hatırlanması gereken noktalara değiniliyor. Duvar kilimi örülen videoda, ilk sezondan 7. sezona kadar karakterlerimizin kaderindeki tüm önemli düğümler resmediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Targaryen’lerin hikayesi

Jon Snow’un gerçek kimliğinin açıklanmasıyla esasen hikayenin de Targaryen’lerin hikayesini anlattığı iyice vurgulanırken fragmanda da başlangıcı Baratheon isyanı ve Ned’in Jon’u eve getirmesiyle yapıyoruz. Daenerys’in ejderhaları uyandırmasından Tyrion’ın tutuklanmasına, Tommen’ın intiharından Rhaegar ve Lyanna’nın gizli evliliğine kadar tüm detayları barındıran fragman sonunda etkileyici bir tablo oluşturuyor.

Yeni sezonun Jon Snow üzerine odaklanması ise kaçınılmaz durumda. 7. sezonda Bran’ın gerçeği öğrenmesinin ardından Kışyarı’na geri dönen Jon Snow da aslında Ned Stark’ın değil Lyanna Stark’ın oğlu olduğunu kısa sürede öğrenecektir diye düşünüyoruz. Daenerys ve Jon arasındaki ilişkinin bu noktadan sonra nasıl devam edeceği ise merak konusu. Açıklamalar ise 3. bölümde bizi büyük savaşın beklediğini işaret ediyor. Jon Snow’un gerçeği ilk bölümlerde öğrenmesi durumunda araya bir savaş girmesi olası. Ya da savaş öncesi kafa karıştırmamak için Bran risk alıp Jon’a gerçekleri açıklamayabilir. Hazırlanan fragmana haberin üzerinden ulaşabilirsiniz. Game of Thrones 8. sezon 14 Nisan‘da yayınlanmaya başlanacak.